KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16583069
nr 1658 3069
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 52, skogslandskap. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 november 2024
kl 19:34:59
500 kr
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg